Valmiera: Rīgas iela 43, Cēsis: Pils laukums 1
 
     
   VELOSIPĒDI     VELO APĢĒRBS     VELO APAVI     VELO APRĪKOJUMS     VELO TURĒTĀJI     VELO SERVISS     VELO NOMA     SPORTA UZTURS     DISTANČU SLĒPES     SLĒPJU STIPRINĀJUMI     SLĒPJU ZĀBAKI     SLĒPJU NŪJAS     SLĒPOŠANAS APĢĒRBS     SLĒPJU SMĒRI     SLĒPJU INSTRUMENTI     AKSESUĀRI     SLĒPJU SERVISS     TELTIS     GUĻAMMAISI     MUGURSOMAS     GĀZES DEGĻI,BALONI     PAKLĀJI UN MATRAČI     GALVAS LUKTURI     NŪJOŠANAS NŪJAS     ORIENT. KOMPASI     ORIENT. APĢĒRBS     IELAS SKREJRITEŅI     SKRITUĻDĒĻI 
 
KĀ IEPIRKTIES E-VEIKALĀ

Kā iepirkties

Lai veiktu pirkumus Ežu interneta veikalā, Jums ir iespēja reģistrēties kā lietotājam un turpmāk pirkumiem izmantot savu lietotāja kontu. Tas atvieglos Jūsu pirkumu procesu, jo visi pirkumam nepieciešamie dati būs jāievada tikai pirmajā reizē reģistrējoties.
Iepirkties iespējams arī nereģistrējoties.

Visas Ežu interneta veikalā pieejamās preces apskatāmas izvēlnē lapas kreisajā pusē. Izvēlieties sev nepieciešamās preces, ievietojot tās pirkumu grozā. Kad esiet veicis savu izvēli, dodieties uz pirkuma grozu lapas labās puses izvēlnē. Šeit Jums ir iespēja mainīt izvēlēto preču daudzumu vai izdzēst preces no pirkuma groza. Pārliecinieties, ka Jūsu pirkumu grozs ir noformēts atbilstoši Jūsu vēlmēm un nosūtiet to mums, nospiežot pogu "PIRKT".

Vienas darba dienas laikā no Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs uz Jūsu e-pastu nosūtīsim rēķinu par Jūsu izvēlētajām precēm. Piegādes izmaksas (sk. izcenojumus zemāk) būs pievienotas minētajam rēķinam. Norēķināties par pirkumiem Jūs variet ar bankas pārskaitījumu, lietojot rēķinā uzrādītos mūsu uzņēmuma rekvizītus un norādot rēķina numuru.  1 - 3 darba dienu laikā pēc pārskaitījuma saņemšanas Jūsu pasūtījums ar kurjeru tiks piegādāts uz Jūsu norādīto adresi.  Gadījumā, ja Jūsu pasūtītā prece pasūtīšanas brīdī nav pieejama mūsu veikalā, mēs sazināsimies ar Jums, lai informētu par iespējamo piegādes termiņu. Veicot pirkumu (vai reģistrējoties) lūdzu norādiet adresi un tālruņa numuru, uz kuru Jūs esiet sasniedzams.

Garantija

Visām Ežu veikalā pirktajām precēm ir 2 gadu garantija, kā to paredz LR likumdošana. Garantijas nosacījumi ir spēkā, ja:
- variet uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts);
- kopā ar garantijas prasību velosipēdiem variet uzrādīt velo tehnisko pasi/ garantijas karti, kas izsniegta pirkuma brīdī;
Garantijas nosacījumi nav spēkā:
- bojājumiem, kas radušies dabas stihijas rezultātā (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
- bojājumiem, kas radušies lekšanas, kritienu, nolaidības, nepiemērotas vai pārmērīgas slodzes (sacensību) rezultātā;
- bojājumiem, kas radušies pašrocīgi veikta remonta rezultātā;
- velosipēda daļām, kas nolietojušās dabīgā ekspluatācijas procesā (riepas, kameras, aploces, bremžu kluči, pedāļi, ķēde, zobrati, sēdeklis);
- velosipēdiem, kas ekspluatēti ziemā ar sāli apstrādātās vietās.
Katram Ežu veikalā pirktajam velosipēdam pienākas 1 bezmaksas apkope pēc aptuveni 200 nobrauktiem km (pārbaudīšana, regulēšana, eļļošana) Ežu sevisa darbnīcā. Atsevišķos gadījumos apkopes neveikšanas gadījumā garantijas prasība var tikt atteikta. Atgādinām, ka garantijas pasība attiecas tikai uz tiem defektiem, kas radušies rūpnīcas brāķa ražojuma rezultātā.

Atteikuma tiesības

Iepērkoties interneta veikalā Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Ja vēlaties atteikties no preces, nosūtiet to atpakaļ uz mūsu veikalu Valmierā, Rīgas ielā 43. Lai mēs varētu pieņemt Jūsu atteikumu, lūdzu ņemiet vērā šādus ieteikumus:
- pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
- saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju;
- ja prece nedarbojas tā, kā, Jūsuprāt, tai vajadzētu darboties, lūdzu nemēģiniet to pašrocīgi saremontēt;
- ir preces, kuras pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ.
Ja šie priekšnoteikumi būs ievēroti, mēs atmaksāsim Jums naudu par atteikto pirkumu 14 dienu laikā no atteikuma saņemšanas brīža. Veicot pirkuma atmaksu, veikals Eži neatgriež maksu par piegādes izmaksām.

Ja Jums ir jautājumi par iepirkšanās procesu, sazinieties ar mums:

Adrese:  Rīgas iela 43, Valmiera, LV-4201
Tālrunis: 64226223
E-pasts: veikals@ezi.lv

Preču piegāde

Piegāde ar Latvijas Pasta Ekspresspastu, sūtījuma saņemšana nākošajā darba dienā līdz 16:00 jebkurā Latvijas vietā

Piegāde ar LP Ekspresspasta kurjeru (eur ar PVN 21%)
Sūtījuma svars Rīgas pilsēta Bijušie rajonu centri Pārējā Latvijas teritorija
Līdz 1kg
4.50
5.00
7.50
1 - 5kg
5.00
6.00
11.50
5 - 10kg
6.50
8.00
15.00
10 - 20kg
8.00
10.50
18.50
Virs 20kg
Atkarībā no kurjerdienesta cenrāža


Piegāde Omniva pakomātā.
1. Preci var saņemt vairāk nekā 80 pakomātos Latvijā, izvēloties pašu izdevīgāko priekš Jums.
2. Pakomāti strādā 24 st./dienn.
3. Sūtījuma maksimālais izmērs : 38*64*39, svars līdz 30 kg.
Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzu savā kontaktinformācijā pie adreses norādiet konkrētā pakomāta nosaukumu un adresi. Šo piegādes veidu nevar izvēlēties lielgabarīta precēm (velosipēdiem, slēpēm, nūjām u.tml.).

Piegāde Omniva pakomātā

Nodalījuma lielums

 S

M

L

Cena (eur ar PVN 21%)

3.00

3.50

4.00

Omniva pakomātu atrašanās vietas Latvijā:
Omniva pakomāti ir pieejami 41 Latvijas pilsētā: Aizkraukle, Aizpute, Alūksne, Baloži, Balvi, Bauska, Rīga, Carnikava, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Iecava, Jelgava, Jēkabpils, Kandava, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Līvāni, Madona, Mārupe, Ogre, Olaine, Preiļi, Rēzekne, Salaspils, Saldus, Sigulda, Smiltene, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils, Ādaži, Ķekava, Krustkalni. Pakomātu atrašanās vietas skatīt šeit!

Piegādes izmaksas

Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu - šeit!
Patērētāju tiesību aizsardzības likums - šeit!

 
 
  Valmiera: Valmiera: Rīgas iela 43, Cēsis: Pils laukums 1