GARANTIJA UN ATTEIKUMS

 


Garantija

Visām Ežu veikalā pirktajām precēm ir 2 gadu garantija, kā to paredz LR likumdošana. Garantijas nosacījumi ir spēkā, ja:
- variet uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts);
- kopā ar garantijas prasību velosipēdiem variet uzrādīt velo tehnisko pasi/ garantijas karti, kas izsniegta pirkuma brīdī;
Garantijas nosacījumi nav spēkā:
- bojājumiem, kas radušies dabas stihijas rezultātā (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
- bojājumiem, kas radušies lekšanas, kritienu, nolaidības, nepiemērotas vai pārmērīgas slodzes (sacensību) rezultātā;
- bojājumiem, kas radušies pašrocīgi veikta remonta rezultātā;
- velosipēda daļām, kas nolietojušās dabīgā ekspluatācijas procesā (riepas, kameras, aploces, bremžu kluči, pedāļi, ķēde, zobrati, sēdeklis);
- velosipēdiem, kas ekspluatēti ziemā ar sāli apstrādātās vietās.
Katram Ežu veikalā pirktajam velosipēdam pienākas 1 bezmaksas apkope pēc aptuveni 200 nobrauktiem km (pārbaudīšana, regulēšana, eļļošana) Ežu sevisa darbnīcā. Atsevišķos gadījumos apkopes neveikšanas gadījumā garantijas prasība var tikt atteikta. Atgādinām, ka garantijas pasība attiecas tikai uz tiem defektiem, kas radušies rūpnīcas brāķa ražojuma rezultātā.

Atteikuma tiesības

Iepērkoties interneta veikalā Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Ja vēlaties atteikties no preces, nosūtiet to atpakaļ uz mūsu veikalu Valmierā, Rīgas ielā 43. Lai mēs varētu pieņemt Jūsu atteikumu, lūdzu ņemiet vērā šādus ieteikumus:
- pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
- saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju;
- ja prece nedarbojas tā, kā, Jūsuprāt, tai vajadzētu darboties, lūdzu nemēģiniet to pašrocīgi saremontēt;
- ir preces, kuras pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ.
Ja šie priekšnoteikumi būs ievēroti, mēs atmaksāsim Jums naudu par atteikto pirkumu 14 dienu laikā no atteikuma saņemšanas brīža. Veicot pirkuma atmaksu, veikals Eži neatgriež maksu par piegādes izmaksām.