VAIRUMTIRDZNIECĪBA

 


DEMA velosipēdi - lielākais Slovākijas velo zīmols, kas tirgū veiksmīgi darbojas jau kopš 1991.gada. Savu popularitāti DEMA iekaro ar plašu orientāciju uz dažādiem tirgus segmentiem. DEMA velosipēdi tiek ražoti Slovākijā, nevis tālajos austrumos, kā lielais vairums citu velo zīmolu. Sortimentā pieejami visu kategoriju velosipēdi: Elektro-velosipēdi, MTB, City, Cross,Trekking, Road, Gravel, CX, BMX, Freeride un, protams, arī visu izmēru pusadžu un bērnu velo. DEMA velosipēdi tiek veiksmīgi tirgoti daudzās Eiropas valstīs - Slovākijā, Čehijā, Ungārijā, Spānijā, Kiprā, Grieķijā, Horvātijā, Francijā, Polijā, Slovēnijā kā arī Igaunijā un Lietuvā. Eži ir DEMA pārstāvji Latvijā jau kopš 2005.gada, un mēs esam lepni pārstāvēt šo velosipēdu zīmolu.
Nodrošinām:                                                                                       

  • Elastīgus sadarbības nosacījumus
  • Velosipēdu salikšanu un piegādi, ja nepieciešams

Ražotāja mājaslapa: www.dema.bike
____________________________________________________________________________

SHIMANO - zīmols, kas velo pazinējiem neprasa komentārus. Viennozīmīgi lielākais, redzamākais un populārākais velo komplektējošo detaļu ražotājs pasaulē. Ja velosipēds ir aprīkots ar SHIMANO - tā ir garantija, ka tas būs pieprasīts. Varam to saukt par japāņu radītu fenomenu. Eži SHIMANO detaļas iepērk pa tiešo no ražotāja, līdz ar to mums ir iespēja piedāvāt šo produktu citiem velo tirgotājiem Latvijā.

Ražotāja mājaslapa: cycle.shimano-eu.com

____________________________________________________________________________

TRELOCK - dažāda veida velosipēda slēdzenes. Pret velosipēda zādzību 100% droša nebūs neviena slēdzene, taču Trelock izveidojis drošības līmeņu sistēmu, kas ļauj izvēlēties piemērotu slēdzeni nepieciešamajiem apstākļiem. Tas ir viens no vecākajiem vācu piederumu zīmoliem un viens no vispazīstamākajiem velosipēdu nozarē - patiesībā tas ir zīmols, kuru zina katrs ceturtais velosipēdists Vācijā. Turklāt pēdējo desmit gadu laikā TRELOCK ir spējis divkāršot savu zīmolu atpazīstamību.

Ražotāja mājaslapa: trelock.de/web/en 
_____________________________________________________________________________

EXTEND - dažādi velo aksesuāri un papildus aprīkojums. Piedāvājumā ķiveres, slēdzenes, pumpji, lukturīši, dažādi mini atsēgu komplekti, somiņas, pudeļu turētāji, zvaniņi, velo kameras kā arī virkne detaļu citu noderīgu lietu.

Ražotāja mājaslapa:

___________________________________________________________________________

ONE - dažādi velo aksesuāri un papildus aprīkojums. Piedāvājumā lukturīši, slēdzenes, pumpji, dažādi mini atsēgu komplekti, somiņas, dubļusargi, pudeļu turētāji, zvaniņi, velo kameras kā arī virkne citu noderīgu lietu. Visiem ONE aksesuāriem ir simpātisks un praktisks iepakojums, kā arī ļoti draudzīgas cenas.

Ražotāja mājaslapa: www.just-one.cz 

_____________________________________________________________________________

ETAPE - Čehijas velo aksesuāru un apģērba ražotājs. Plašā piedāvājumā velo cimdi, ķiveres, rociņas, kājiņas, mokasīni un protams visa veida velo apģērbs. Savos produktos ETAPE izmanto jaunākos materiālus apvienojumā ar lielisku, mūsdienīgu dizainu, tajā pašā laikā saglabājot ļoti pieņemamu cenu. Lieliska izvēle Latvijas velo faniem!

Ražotāja mājaslapa: www.etape.cz

_____________________________________________________________________________

HAD - multifunkcionāli galvas lakati jebkurām aktīvām nodarbēm pie dabas. Pielietojami daudz dažādos veidos - kā cepure, lakats, galvas lenta, kakla sildītājs, pirāta lakats, maska u.c. Ļoti kvalitatīvs materiāls, kas aizsargā no vēja, saules vai aukstuma un ilgi kalpo. Piedāvājumā Original, Fleece, Lady un Kids sērijas lakati. Ražotājs: ProFeet GmbH, Vācija.

Ražotāja mājaslapa: www.had-originals.com
_____________________________________________________________________________

F-Lite - augstas klases siltā apakšveļa sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Ļoti funkcionāla, uztur siltumu un novada mitrumu prom no ķermeņa. Pateicoties anatomiski veidotajam piegriezumam un speciālām šuvēm, veļa ideāli pieguļ ķermenim. Izmantotās tehnoloģijas nodrošina maksimālu komfortu un novērš nepatīkamos aromātus. Pieejami vairāku kategoriju vīriešu un sieviešu modeļi dažādiem laika apstākļiem. Ražotājs: ProFeet GmbH, Vācija.

Ražotāja mājaslapa: www.f-lite.com
____________________________________________________________________________

Kontaktinformācija:
E-pasts: veikals@ezi.lv
Tālrunis: +371 64226223