KĀ VEIKT PIRKUMU

 


Kā iepirkties e-veikalā

Lai veiktu pirkumus Ežu interneta veikalā, Jums ir iespēja reģistrēties kā lietotājam un turpmāk pirkumiem izmantot savu lietotāja kontu. Tas atvieglos Jūsu pirkumu procesu, jo visi pirkumam nepieciešamie dati būs jāievada tikai pirmajā reizē reģistrējoties.
Iepirkties iespējams arī nereģistrējoties.

Visas Ežu interneta veikalā pieejamās preces apskatāmas preču katalogā. Izvēlieties sev nepieciešamās preces, ievietojot tās pirkumu grozā. Kad esiet veicis savu izvēli, dodieties uz pirkuma grozu lapas labās puses augšējā stūrī. Pirkumu grozā Jums ir iespēja mainīt izvēlēto preču daudzumu vai izdzēst preces no pirkuma groza. Pārliecinieties, ka Jūsu pirkumu grozs ir noformēts atbilstoši Jūsu vēlmēm, aizpildiet visu prasīto info un nosūtiet to mums, nospiežot pogu "PIRKT".

Vienas darba dienas laikā no Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs uz Jūsu e-pastu nosūtīsim rēķinu par Jūsu izvēlētajām precēm. Piegādes izmaksas būs pievienotas minētajam rēķinam. Norēķināties par pirkumiem Jūs variet ar bankas pārskaitījumu, lietojot rēķinā uzrādītos mūsu uzņēmuma rekvizītus un norādot rēķina numuru.  1 - 3 darba dienu laikā pēc pārskaitījuma saņemšanas Jūsu pasūtījums tiks piegādāts ar izvēlēto piegādes veidu.  Gadījumā, ja Jūsu pasūtītā prece pasūtīšanas brīdī nav pieejama mūsu veikalā, mēs sazināsimies ar Jums, lai informētu par iespējamo piegādes termiņu. Veicot pirkumu (vai reģistrējoties) lūdzu norādiet adresi un tālruņa numuru, uz kuru Jūs esiet sasniedzams.